Niewidoczna płyta indukcyjna

NASTĘPNY POZIOM W TECHNOLOGII PŁYT INDUKCYJNYCH

KUCHNIE KOMERCYJNE

KUCHNIE KOMERCYJNE

Restauracja musi dostosować się do gustów klientów, tak samo metoda przygotowania żywności i gotowania

Tam, gdzie kiedyś kuchnia była zamknięta dla klientów, wiele restauracji ze średniej i wyższej półki prezentuje teraz swoje środowiska kuchenne, aby lepiej spełnić oczekiwania klientów.

Ponieważ podział na szefa kuchni i gościa restauracji staje się mniej sztywny, niezbędne jest posiadanie optymalnego urządzenia do gotowania, które jest w stanie wykonywać wszystkie niezbędne funkcje gotowania, a także uzupełnia ogólny styl kuchni i restauracji.

Płyty indukcyjne TPB tech przewyższają inne płyty indukcyjne na rynku pod wieloma względami, a kupując je możesz mieć pewność, że będzie idealnym dodatkiem do Twojej profesjonalnej kuchni.

Płyty indukcyjne TPB tech są idealnym urządzeniem do każdej komercyjnej kuchni ze względu na ich funkcjonalność, trwałość i konfigurowalne projekty. Dzięki rekomendacjom najlepszych szefów kuchni, takich jak Martin Berasategui, Hermanos Torres i Xavier Pellicer, możesz mieć pewność, że technologia TPB może zapewnić optymalną płytę indukcyjną do Twojej kuchni komercyjnej, gwarantując niezawodną obsługę przez wiele lat.

GOTOWY, ABY ZREWOLUCJONIZOWAĆ SWOJE DOZNANIA KULINARNE?

Wypełnij formularz aby pobrać katalog:

Kontakt

Kontakt

Nie zwlekaj – skontaktuj się z naszym przyjaznym personelem już teraz, aby uzyskać niezobowiązującą wycenę.

Adres

Adres e-mail

biuro@tpbtech.pl

Numer telefonu

503-403-803